Skolas uzdevumi 2018./2019.mācību gadam:

Mērķis :

Īstenot izglītības procesu vispārējās izglītības programmu noteikto mērķu sasniegšanai demokrātiskā, profesionālā un radošā izglītības vidē.

Uzdevumi mācību darbā:

1.-4.klašu posmā

• Skolēnu individuālo vajadzību ievērošana un personības izaugsmes veicināšana izglītības procesā.

5.- 9.klašu posmā:

• Mācību satura mērķtiecīga plānošana atbilstoši konkrēto skolēnu vajadzībām un reālajām iespējām, kompleksi apgūstot domāšanas, radošuma, sadarbības un digitālās prasmes, tādējādi veidojot skolēnu pašmotivāciju.
  • Mācīšanas mācīties aktualizācija, skolēnos veidojot un nostiprinot patstāvīgas, jēgpilnas mācīšanās ieradumus.

Interešu izglītībā:

• Skolēnu iesaistīšana Latvijas valsts simtgades svinību gatavošanas procesā, apzinot Latvijas kultūrvēsturiskās vērtības un veicinot viņu patriotisko audzināšanu un pašiniciatīvu.