Pasaules Sniega diena 2017.

No 13.- 15. janvārim, jau sesto gadu pēc kārtas, visā pasaulē un vairākās vietās Latvijā ar dažādiem interesantiem pasākumiem, tika atzīmēta Pasaules Sniega Diena 2017, dodot bērniem iespēju iepazīt un arī izmēģināt visdažādākās aktivitātes uz sniega.

Arī šogad Gaigalavas pamatskola piedalījās Pasaules Sniega dienas aktivitātēs.

Neatkarīgi no sniega daudzuma un laika apstākļiem, ziemas aktivitātes uz sniega deva iespēju skolēniem lieliski pavadīt laiku, izbaudīt prieku un radīt patīkamas atmiņas, lai radītu iedvesmu nodarboties ar ziemas aktivitātēm.

Sniega dienā skolēni piedalījās dažādās aktivitātēs- sniega piku mešanā, sniega torņa celšanā, ragavu vilkšanas stafetēs un hokeja stafetēs. Noslēgumā vēl bija uzdevums uzcelt savu komandas sniega skulptūru.

Lai sasildītos pēc sniega dienas aktivitātēm skolā visi dzērām siltu tēju un ēdām cepumus. Par ko paldies virtuves tehniskajiem darbiniekiem.

Paldies visiem skolēniem un skolotājiem, kuri piedalījās sniega dienas aktivitātēs. Un liels paldies visiem tiesnešiem- J.Delverim, D.Rutuļam, A. Matisanei, I.Spīčam, K.Rudzusiekam, I.Ceiruļam, R.Stankam  un skolotājai  R.Igaunei, kuri palīdzēja veiksmīgi aizvadīt sniega dienu.

Skolotāja A.Ceirule