Informācija par pusaudžu resursu centru Rēzeknē

                                                                                                                                                                                                        

 

 

 

Pusaudžu resursu centrs (PRC) sniedz uz pierādījumiem balstītu, mūsdienīgu un multi-disciplināru atbalstu pusaudžiem ar dažādiem mentālās veselības riskiem un grūtībām. PRC palīdzība jauniešiem un viņu ģimenēm ir pieejama bez maksas, pateicoties Labklājības ministrijas un Veselības ministrijas piešķirtajam finansējumam. Rēzeknes PRC komandā strādā seši speciālisti – 3 klīniskie psihologi, 2 mentori un 1 atbalsta persona. Rēzeknes PRC speciālisti konsultē klātienē, Atbrīvošanas aleja 81, Rēzekne, kā arī attālināti, izmantojot Skype, Whatsapp, Zoom.

 

Kontaktinformācija

E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Tālr. 27313138

 

PRC piedāvātie informatīvie atbalsta materiāli pieejami šeit

“Vecākiem par bērnu attīstību”

  Materiāls “Vecākiem par bērnu attīstību” ir izveidots mērķtiecīgi ar speciālās nodaļas speciālistu redzējumu, kā veiksmīgāk pilnveidot vecāku izpratni par bērna vecumposmu tipiskajām un netipiskajām attīstības īpatnībām. Materiāls veidots tā, lai veicinātu speciālo vajadzību atpazīšanu, mazinātu iespējamos riskus bērna turpmākajā attīstībā un nodrošinātu savlaicīgāku palīdzību. Jūs atradīsiet informāciju par bērna galvenajām attīstības jomām – rāpošana, sēdēšana, staigāšana, tveršana, likumsakarību izprašana, runa un runas izprašana, sociālā,- emocionālā attīstība/sociāli emocionālo prasmju attīstība, lai veicinātu vecāku plašāku izpratni par bērnu vecumposmu attīstību.

Infografika

 

Infografikas

Neaizmirsti padzerties

ŪDENS IR KATRĀ CILVĒKA ĶERMEŅA ŠŪNĀ, un pieaugušā cilvēkā tas ir LĪDZ 60% NO KOPĒJĀS ĶERMEŅA MASAS...

 

Traumatisms

Biežākās vietas, kur bērni gūst traumas...

LM mazie mirkli Baltais piena pakas 40x40mm PREW"Maziem mirkļiem ir liela nozīme"

Labdien, māmiņas, tēti, vecmāmiņas, vectētiņi, pedagogi un citi interesenti!

Aicinām iedibināt jaunu tradīciju - ģimenes svētdienu "Maziem mirkļiem ir liela nozīme"

Labklājības ministrija, kas iniciējusi kampaņu "Maziem mirkļiem ir liela nozīme" aicina visas Latvijas ģimenes, nevalstiskās organizācijas, pašvaldības, un citas organizācijas, kā arī uzņēmumus 10.decembrī piedalīties akcijā, iedibinot jaunu tradīciju - svētdienu, kas tiek pavadīta ģimenes lokā sirsnīgi un interesanti.

2014 priekavests 15 0134

TEHNOLOĢIJU IETEKME UZ BĒRNIEM

Vai tavs bērns visu laiku "sēž" telefonā? Ko darīt?

Mūsdienās aizvien populārāks kļūst teiciens – “Ja tev kaut kas nepieciešams, visdrīzāk tam jau sen ir radīta aplikācija”. Nu dien, viedtālruņi mūsu kabatās spēj apmierināt teju jebkuru vēlmi – kalendārs, fotografēšana, mūzikas atskaņošana, pierakstu klade, videokamera, radio, navigācija, transporta kustības saraksti, budžeta plānotāji, sporta aktivitāšu dienasgrāmata, internets, spēles, soc tīkli… tas viss un, protams, visas standarta funkcijas, kas pieejamas ik brīdi nelielā izmēra ierīcē rokas stiepiena attālumā no mums.

Vai vēl ir kādi jautājumi, kādēļ esam tik ļoti piesaistīti tehnoloģijām? – tās burtiski ieliek visu pasauli mūsu rokās. Pētījumi rāda, ka vairums cilvēku savos telefonos ieskatās 110 reizes dienā! Katru dienu 110 reizes.

Tikai neliela pastaiga līdz veikalam un atpakaļ nozīmē, ka mūsu viedtālrunis uzņem datus no miriāžu miriādēm mums nezināmu datu avotu. Pat guļamistabā esošām ierīcēm vienas nakts laikā ir pieeja tik lielam informācijas daudzumam, kāds paaudzēm pirms mums nebija pieejams viena cilvēka mūža garumā.

   
© ALLROUNDER