SKOLĒNU AUTOBUSA MARŠRUTS NR.1-1

“ Kūrpinīki- Nagļi -Īdeņa - Dērvaniene- Kraukļi -Gaigalava”

No 2022.gada 1.septembra

 

1.reiss

Maršruts

Atiešanas laiks

Kūrpinīki

7.30

Nagļi

7.35

Īdeņa

7.50

Dērvaniene

7.57

Kraukļi

8.00

Gaigalava

8.05


2.reiss

Maršruts

Atiešanas laiks

Gaigalava

15.35

Kraukļi

15.37

Dērvaniene

15.40

Īdeņa

15.55

Nagļi

16.10

Kūrpinīki

16.15

 

SKOLĒNU AUTOBUSA MARŠRUTS NR.1-2

“Gaigalava -Apšenieki – Strūžāni - Krēsle - Pudinava - Dziļāri - Gaigalava”

 No 2022.gada 1.septembra

1.reiss

Maršruts

Atiešanas laiks

Gaigalava

8.05

Apšenieki

8.15

Strūžāni

8.20

Krēsle

8.23

Pudinava

8.25

Dziļāri

8.28

Gaigalava

8.35

2.reiss

Maršruts

Atiešanas laiks

Gaigalava

15.05

Dziļāri

15.07

Pudinava

15.10

Krēsle

15.12

Strūžāni

15.20

Apšenieki

15.25

Gaigalava

15.35

 

 

 

 

 

 

SKOLĒNU AUTOBUSA MARŠRUTS

Rikava-Gaigalava

 

no 2022.gada 1.septembra

 

1.reiss

Maršruts

Atiešanas laiks

Livzi

7.40

Rikava

7.55

Murāni

8.00

Žogotas

8.05

Sauleskalns

8.10

Puisāni

8.15

Kraukļi

8.20

Gaigalava

8.25

 

 

2.reiss

Maršruts

Atiešanas laiks

Gaigalava

15.40

Kraukļi

15.45

Puisāni

15.50

Sauleskalns

15.55

Žogotas

16.00

Murāni

16.05

Rikava

16.10

Livzi

16.20

   
© ALLROUNDER