GAIGALAVAS SKOLĒNU AUTOBUSA MARŠRUTI

 no 2018.gada 14.septembra

Pirmdien, otrdien, trešdien, ceturtdien, piektdien.

Gaigalava – Žogotas – Garanči – Puisāni -Kraukļi - Dērvaniene

Maršruts Atiešanas laiks Maršruts Atiešanas laiks
Gaigalava 7.55 Gaigalava 15.45
Žogotas 8.00 Dērvaniene 15.50
Garanči 8.03 Kraukļi 15.55
Puisāni 8.06 Puisāni 15.57
Kraukļi 8.10 Garanči 16.00
Dērvaniene 8.15 Žogotas 16.05
Gaigalava 8.20 Gaigalava 16.20

Gaigalava-Apšenieki-Svētiņi-Dūliņas-Strūžāni-Vējpļavas-Krēsle-Dziļāri

Maršruts Atiešanas laiks Maršruts Atiešanas laiks
Gaigalava 7.10 Gaigalava 15.00
Apšenieki 7.20 Dziļāri 15.05
Svētiņi 7.25 Krēsle 15.10
Dūliņas 7.30 Vējpļavas 15.15
Strūžāni 7.35 Strūžāni 15.20
Vējpļavas 7.38 Dūliņas 15.25
Krēsle 7.40 Svētiņi 15.35
Dziļāri 7.45 Apšenieki 15.40
Gaigalava 7.55 Gaigalava 15.45

Ceturtdienās otrais maršruts pēc mākslas skolas nodarbībām

Gaigalava – 17.00, Nagļi – 17.18, Gaigalava – 17.33, Pudinava – 17.40, Strūžāni – 17.50

 

                                                                  Nagļu skolēnu autobuss

Maršruts Atiešanas laiks Maršruts Atiešanas laiks
Bernāni 7.30 Gaigalava 15.40
Nagļi 7.35 Īdeņa 15.50
Īdeņa 7.50 Nagļi 16.05
Gaigalava 8.00 Bernāni 16.10

   
© ALLROUNDER