GAIGALAVAS SKOLĒNU AUTOBUSA MARŠRUTI

 no 2021.gada 2.septembra

 

 

“ Kūrpinīki- Bernāni - Nagļi -Īdeņa - Dērvaniene- Gaigalava”

 

1.reiss

Maršruts

Atiešanas laiks

Kūrpinīki

7.30

Bernāni

7.33

Nagļi

7.35

Īdeņa

7.50

Dērvaniene

8.05

Kraukļi

8.07

Gaigalava

8.10

2.reiss

Maršruts

Atiešanas laiks

Gaigalava

15.30

Kraukļi

15.32

Dērvaniene

15.35

Īdeņa

15.45

Nagļi

15.55

Bernāni

15.58

Kūrpinīki

16.00

 

Gaigalava-Apšenieki - -Krēsle- Pudinava -Dziļāri - Gaigalava

 

1.reiss

Maršruts

Atiešanas laiks

Gaigalava

8.10

Apšenieki

8.15

Krēsle

8.18

Pudinava

8.21

Dziļāri

8.24

Gaigalava

8.30

2.reiss

Maršruts

Atiešanas laiks

Gaigalava

15.00

Dziļāri

15.02

Pudinava

15.05

Krēsle

15.08

Apšenieki

15.13

Gaigalava

15.20

 

 

Livzi-Rikava-Gaigalava-Dricāni

 

no 2021.gada 2.septembra

 

1.reiss

Maršruts

Atiešanas laiks

Livzi

7.40

Rikava

7.55

Murāni

8.00

Žogotas

8.05

Sauleskalns

8.10

Puisāni

8.15

Kraukļi

8.20

Gaigalava

8.25

Dricāni

8.35

 

 

2.reiss

Maršruts

Atiešanas laiks

Dricāni

15.30

Gaigalava

15.40

Kraukļi

15.45

Puisāni

15.50

Sauleskalns

15.55

Žogotas

16.00

Murāni

16.05

Rikava

16.10

Livzi

16.20

   
© ALLROUNDER