Mācāmies, mācām un pilnveidojam sevi!

Aicināju vecākus un bērnus piedalīties vakara jeb  diennakts nometnē ar  folkloras kopu „Purineņš”, lai veiksmīgāk un pilnvērtīgāk apgūtu programmu, kas ir ieplānota. Ar skolas vadības un vecāku atbalstu tas  notika Gaigalavas pamatskolā 17.februārī plkst. 17.00.  Mēs dziedājām, dancojām un spēlējām. Bija jāpaņem līdzi vakariņas un visu nakšņošanai, no rīta bērni devās uz mājām.

17.00 – 17.30  - iekārtošanās nakšņošanai.

17.30 -  19.00 -  nodarbības - līdzi stabules, vijole, ērti apavi dancošanai. Imants Spīčs darbojās ar mandolīnas spēles mācīšanu un kapelas veidošanu (Nauris, Samanta, Raivo). Agate Matisane un Laura Skudriņa mācīja meitenēm dvieļu dejas (Alise, Rebeka, Lorete, Agnese, Evita). Skolotāja Rasma mācīja stabulēt un vijoļspēli (Dāvids, Markuss, Evelīna).

19.00 – 20.00  - vakariņas

20.00 – 21.30  - nodarbības – ZL  kopdziesmu apguve, „Purineņa” danču un dziesmu apguve un nostiprināšana

21.30 – 22.30  - danči un  rotaļas

22.30 – pašu aktivitātes, tējas pusstunda utt.

23.30 – stāstu laiks

Folkloras kopas „Purineņš ”vadītāja  Rasma  Igaune