Veselības nedēļa Gaigalavas pamatskolā

No 29. maija līdz 4. jūnijam visā Eiropā un arī Latvijā norisinājās Veselības nedēļa, kad iedzīvotāji neatkarīgi no vecuma, dzimuma un sportiskās sagatavotības, tiek mudināti piedalīties dažādās veselīgās fiziskās aktivitātēs. Latvija šajā kampaņā piedalījās jau sesto gadu un dalībnieku skaits ar katru gadu pieaug.

Gaigalavas pamatskola šajā pasākumā piedalījās jau trešo gadu. Skolēniem tika piedāvātas aktivitātes:

◦ Katram savi kilometri;

◦  Lēkšanas diena.

Lēkšanas dienā, mēs izpildījām tāllēkšanu no vietas.  Saskaitot katra skolēna rezultātu, visi kopā aizlecām 82,09 metrus. Otrs vingrinājums lēkšanas dienā, bija palēcieni ar lecamauklu vienā minūtē - izpildījām 3370 palēcienus.

Labākie lēcēji ar lecamauklu:

1.-4. klašu grupā- Valentīns Slaviks (133r), Monta Sakne (85r).

5.- 8. klašu grupā- Kaspars Rudzusieks (136r), Evija Bolmane (145r).

Pasākumā - Katram savi kilometri - mēs pārvarējām - 101km800m. Labākie „kilometru” veicēji:

1.- 3. klašu grupā- Lāsma Laizāne, Elīna Poča, Dāniels Gavars, Martins Drulis.

4.- 6. klašu grupā- Valērija Kurilina, Samanta Sakne, Monta Sakne, Gatis Delveris, Nauris Birze, Lauris Kalvāns, Edgars Tārauds, Aldis Zvaigzne.

7.- 8. klašu grupā- Ervīns Jegorovs, Kaspars Rudzusieks, Jānis Sarnovičs, Evija Bolmane, Guna Ezeraša.

Veselības nedēļas noslēgumā ikviens skolēns saņēma Veselības nedēļas nozīmīti un saldumus.

A.Ceirule