Folkloras  kopa “Purineņš” 1.semestrī

Mārtiņdiena Salas pamatskolā, Preiļu novadā

10.novembrī Salas pamatskolā tika svinēta Mārtiņdiena. Viss sākās ar folkloras kopas “Purineņš” braucienu uz Preiļu novadu.Mūs sagaidīja sirsnīgi cilvēki, vēlāk atnāca Raganiņa un iepēra, lai būtu veselība un veiksme. Pārģērbāmies un devāmies uz zāli. Bijām atbraukuši ciemos ar Mārtiņdienas pīrāgu, priekšnesumiem  un  ziediem.

 

 

    Uz interesantu un jauku Mārtiņdienas koncertu aicināja Salas pamatskolas folkloras kopa "Dzeipureņš", ko vada Aigars  un  Anita. Tad nāca mūsu kārta uzstāties. Skolēni spēlēja, dziedāja, leca jostu dančus, bija anekdotes un vairāki rotaļdanči. Skatītājus priecēja arī "Solys muzikanti", ko vada skolas absolvente Ivanda. Tika dziedātas skanīgas dziesmas un dejotas lustīgas dejas. Neizpalika arī Mārtiņdienas gardumi.

   Liels prieks, ka diena bija izdevusies un pavadīta tik jautri!

ROTAĻDANČI   UN  DANČI  LENDŽU  KULTŪRAS  NAMĀ

Folkloras kopas “Purineņš” skolēni bija apguvuši lielu daļu rotaļdanču programmas un piedalījās  to apguves nostiprināšanā un pilnveidošanā , kas notika  2017.gada 23.novembrī  Lendžu kultūras namā. 2.kl. – Elīna, Madara, 3.kl.- Agnese, 4.kl. – Rebeka, Lorete, Markuss, Dāvids, Evita, 5.kl.- Evelīna, Alise, Monta, 6.kl.- Nauris, Valērija, Marta, 7.kl.- Raivo, Samanta.

                                                          Folkloras kopas “Purineņš” vadītāja  Rasma  Igaune

Fotogalerija

   
© ALLROUNDER