„Vara Talants 2018”

Bērzgales kultūras namā 9. martā atkal kopā pulcējās jaunie talanti, lai šovā „Vara Talants 2018” atklātu savus talantus. Dziesmu, deju un prasmju šovs „Vara Talants” ir viens no pazīstamākajiem un lielākajiem bērnu un jauniešu pasākumiem Rēzeknes novadā. Šogad tas pulcināja 45 izpildītājus un kolektīvus, vairāk nekā 250 dalībniekus no dažādām Rēzeknes novada skolām, jauniešu centriem un Rēzeknes pilsētas. Dalībnieki gan individuāli, gan grupās, gan kolektīvos atklāja savus dziedāšanas, muzicēšanas, rokdarbu un dejošanas talantus (teksts Anita Rudziša).

Piedalījās arī GAIGALAVAS pamatskola: Ansamblis 1. – 3.klases skolēni - Ilze, Markuss, Madara, Martins, Elīna, Elizabete, Lāsma, Agnese. Priekšnesuma nosaukums - Dāvana.

Īss priekšnesuma apraksts - M.Zelmenes dziesmu apkopojums „Dāvana”. Tika veikta mutiska aptauja, lai noskaidrotu, kuru dziesmu dziedāt. Lielākā daļa bērnu izvēlējās šo dziesmu, jo skolēniem iepatikās piedziedājums.

Interesantas ziņas par izpildītāju - Brīnišķīgi 1.- 3.klašu skolēni, kuri ar patiesu prieku dzied un zina dziesmām vārdus, lai nerodas uztraukums un lai labi skan!- skolotāja Rasma Igaune.

Tāds pasākums dod iespēju skolēniem aktivizēties, parāda savu talantu un savas dotības; rada vēlmi izpaust sevi, atraisa indivīda radošās spējas, kas veicina spēju attīstību, izaugsmi un ceļ pašapziņu.

Paldies skolai un vecākiem par sadarbību!

Skolotāja Rasma Igaune