“Mini mīklu 2018”

2018.gada 12.decembrī 3.un 4.klašu skolēni Elīna Poča, Elizabete Marta Graudiņa, Agnese Zapāne, Annija Čeire un Lāsma Laizāne devās uz Rēzeknes novada pašvaldības Izglītības pārvaldi, lai piedalītos konkursā “ Mini mīklu.”

Uz spēli katrai komandai bija jāsagatavo mutisks pieteikums – iepazīstināšana ar sevi, kā arī jāiesūta divas mīklas pretinieku komandām.

Konkursa laikā sacentās 18 skolēnu komandas no Rēzeknes novada skolām. Komandu uzdevums bija pareizi atbildēt uz uzdotajiem jautājumiem, minēt burtu un krustvārdu mīklas, latviešu tautas mīklas, āķīgās mīklas, arī pazīt Latvijas populārākos cilvēkus, ievērojamus dabas objektus, pieminekļus, sēnes u.c., kā arī bija jāatpazīst 14 latviešu un ārzemju multfilmas. Pavisam bija jāatrisina 7 uzdevumi ,kuri prasīja zināšanas par Latvijas dabu, dzīvniekiem, latviešu tautas folkloru, gadskārtu svētkiem, u.c.

Konkurss notika vienā kārtā , pēc kuras visvairāk iegūto punktu īpašnieki tika uzskatīti par uzvarētājiem.

Mūsu skolas komanda veiksmīgi tika galā ar daudzajiem uzdevumiem un ieguva 2.vietu. Kopsummā ieguva 39 punktus. Balvā safotogalerijaņēma ne tikai diplomu, bet arī interesantu grāmatu, galda spēli un arī garšīgu balvu.  Prieks un gandarījums bija liels. Malači, meitenes !

Skolotāja Lilija Čeire