Noslēgusies 47.Starptautiskā bērnu mākslas konkursa

„Lidice - 2019” Latvijas kārta

47.Starptautiskā bērnu mākslas izstādes - konkursa „Lidice- 2019 ” tēma ir „Ķīmija”.

Konkursa Latvijas kārtā darbus vērtēja Valsts izglītības satura centra un Rīgas Interešu izglītības metodiskā centra izveidotā žūrija:

žūrijas komisijas priekšsēdētāja – māksliniece, Latvijas Nacionālā mākslas muzeja Grafikas kolekcijas glabātāja Valda Knāviņa;

žūrijas komisijas locekļi:

Rīgas Interešu izglītības metodiskā centra vizuāli plastiskās mākslas metodiķe Dagnija Ramane un vizuālās mākslas metodiķe Viva Dzene;

Rīgas Bērnu un jauniešu centra „Daugmale” studijas „Mozaīka” vadītāja, Starptautiskā bērnu mākslas konkursa „Lidice” Čehijā žūrijas komisijas locekle Ilze Rimicāne;

Līgatnes „Amatu mājas” vadītāja  Areta Raudzepa.

Konkursam tika iesūtīti 943 darbi no 54 Latvijas novadiem un pilsētām. Latvijas kārtas laureātu izstādei tika izvirzīti 211 darbi. Starp tiem Gaigalavas pamatskolas 3.klases skolnieka Martina Druļa darbs „Pie zobārsta”, skolotāja Jolanta Dundeniece.

Laureātu darbu izstāde apskatāma no 2019.gad 4.februāra līdz 21.februārim LU Dabaszinātņu akadēmiskajā centrā, Jelgavas ielā 1, Rīgā.

Sagatavots pēc visc.gov.lv. vizuālā māksla

30.01.2018. I.Slišāne