Talantu parāde - 2019

13.februārī Gaigalavas pamatskolā norisinājās talantu parāde. Pasākuma ietvaros kopā pulcējās 1.-9.klases skolēni un viņu skolotāji, lai kopīgi vērotu sagatavotos priekšnesumus. Pasākumā bija iespēja pārliecināties, ka mūsu skolēniem ir skanīgas balsis, ka viņi lieliski prot spēlēt mūzikas instrumentus, un ka viņi ir daudzpusīgi un talantīgi dažādās jomās. Pasākuma skatītāji dzirdēja košas dzejas rindas un stāstus, un bija liecinieki, kā tepat uz vietas, pilnīgi no nekā top neliela teātra izrāde.

Tāpat bez ievērības nepalika dažādu pulciņu dalībnieku darbu prezentācijas: dabas draugu pulciņš iepazīstināja klātesošos ar savu pētījumu par cukura daudzumu produktos; keramikas un kokapstrādes pulciņa dalībnieki ļāva skatītājiem aplūkot savu veikumu- dažādus pašu izgatavotos mākslas un sadzīves priekšmetus, kā arī rotaļlietas; sporta pulciņa dalībnieki priecēja ar akrobātiskiem elementiem; angļu valodas pulciņš un folkloras kopa “Purinenš” izklaidēja skatītājus ar spēlēm; savukārt lego robotikas pulciņš atklāja, kas tad notiek robotikas sacensībās.

Mēs ļoti lepojamies ar dalībniekiem un turpmāk noteikti zināsim, kur meklēt kādu, kurš lieliski dzied, spēlē ksilofonu vai klavieres, spēj atspiesties vairāk nekā pārējie skolasbiedri, izgatavo interesantas lietas no koka, vai arī brauc ar skrituļslidām. Parādes noslēgumā visaktīvākie skolēni saņēma diplomus un nelielas piemiņas balvas. Visaktīvākie dalībnieki talantu parādē-2019 bija Elīna Poča, Markuss Apšenieks, Annija Čeire, Madara Zvaigzne, savukārt titulu “Aktīvākais dalībnieks"- ieguva Elizabeta Marta Graudiņa, Markuss Ragaušs, Arīna Trimalniece.

Gaigalavas pamatskolas skolotāja Ilze Kuhaļska