1.klases simts dienas Gaigalavas pamatskolā

Februārī palika tieši 100 dienas, kopš savas pirmās skolas, Gaigalavas pamatskolas, durvis ir vēruši  1. klases bērni. Par godu šim notikumam, tika sarīkoti nelieli svētki - bērniem tika uzdāvinātas skolotājas Jolantas gatavotās keramikas podziņas, tādējādi mazos simboliski piešujot mūsu skoliņai. Atskatījāmies arī uz šajās simts dienās sastrādāto - fotogrāfijas atgādināja par mūsu pārgājieniem, ekskursijām kā arī klases un skolas pasākumiem.

Vēlāk braucām uz Latgales kultūrvēstures muzeju, kur muzejpedagoģiskās programmas ietvaros atkārtojām, kas rakstīts Ābecē, izzinājām zemes dzīļu noslēpumus, sekojām māla pikuča piedzīvojumiem kā arī spēlējām senās spēles un rotaļas. Bērni patiešām lika ar sevi lepoties, jo ne reizi vien nodarbības vadītāju pārsteidza ar savām atbildēm un vispusīgajām zināšanām par dabu, vielu īpašībām un vēsturi.

Šī diena bija notikumiem bagāta un piepildīta. Bērniem ļoti patika gan gleznošana, gan iejušanās virtuālā keramiķa lomā, bet īpaša un neaizmirstama bija arheoloģija, kur muzeja pagraba telpās ar arheologu instrumentiem no smiltīm rakām ārā dažādus senus priekšmetus. Meitenes atrada smagu jo smagu ar oglēm karsējamu gludekli, bet puiši izraka visīstāko govs galvaskausu!

Pirmās 100 skolā pavadītās dienas ir bijušas patiešām raibas, interesantas un aizraujošas! Es domāju, ka arī visas pārējās būs tieši tādas pašas un vēl labākas, jo šajā klasē mācās gudri, azartiski, aktīvi un vienmēr uz piedzīvojumiem gatavi bērni!!!

1.klases audzinātāja Ieva Lāce