Ko tu zini par Latviju?

2020.gada 7.februārī Gaigalavas pamatskolā notika erudīcijas konkurss 5.-9.klašu skolēniem “Ko tu zini par Latviju?”

Konkursā piedalījās četras komandas, kuru kapteiņi bija 9. un 8. klases skolēni. Dalībnieku skaits komandās tika noteikts ar izlozes palīdzību. Noteikumi paredzēja, ka komandā jābūt pārstāvim no katras klases.

Konkursa laikā skolēniem bija jāatbild uz dažādiem jautājumiem par Latviju. Ar jautājumu palīdzību tika pārbaudītas skolēnu zināšanas gan par Latvijas vēsturi, gan ģeogrāfiju, gan literatūru, nacionālajiem simboliem, gan arī vēl citi jautājumi par Latviju.

Pasākums noritēja nepiespiestā gaisotnē, kurā netrūka arī konkurences elementa. Jo komandām bija jāizvēlas, cik grūtu (tātad arī- punktu ziņā vērtīgu) jautājumu, viņi vēlas atbildēt, tādejādi mēģinot atrauties no konkurentu komandām.

Sīvā cīņā uzvaru izcīnīja Raivo & Co komanda, iegūstot 122,5 punktus.

2.vietu ieņēma- Samanta & Co; 3.vietu- Kristaps & Co, 4.vietu- Dainis& Co.

Visas komandas saņēma nelielas dāvanas- saldumus un kancelejas piederumus- kuras bija sarūpējusi erudīcijas pasākuma vadītāja skolotāja Ērika.