„Zvaigznīšu parāde” Gaigalavas pamatskolā

2013.gada 25.janvārī Gaigalavas pamatskolas skolēni un skolotāji pulcējās uz interesantu pasākumu „Zvaigznīšu parāde”, jo uzmanības centrā bija tie bērni, kuri vēlējās parādīt savas spējas, aizraušanos un talantu.

Lai savu talantu pilnveidotu, nepieciešams ilgs un neatlaidīgs darbs, un šī darba augļus centās parādīt bērni gan saviem skolasbiedriem, skolotājiem un arī žūrijai. Un kas zina, varbūt tuvākajā nākotnē kāda jauna Latvijas zvaigzne nāks arī no mūsu vidus, kas ar savu talantīgumu apburs visus un nesīs Gaigalavas un arī Latvijas vārdu pasaulē!

Šī pēcpusdiena tiešām sagādāja patiesi neviltotu baudu, jo varēja līdzi dziedāt liegām dziesmām, klausīties jaukus skaņdarbus un „beatbox”, anekdotes un interesantus stāstus, vērot breiku un rokenrolu un pat noskatīties parodiju par slavenu televīzijas raidījumu „Precamies”.

Un tad sākās žūrijas darbs, jo vajadzēja novērtēt sniegumus un piešķirt titulus. Tas nebija viegli, jo visi skolēni bija pacentušies.

Piešķirtie tituli:

• „Vissuperīgākais priekšnesums” – saņēma 5. klases skolnieks Dainis Rutulis
  • „Visritmiskākais priekšnesums”- saņēma 6. klases skolniece Viktorija Bekere
  • „Vismīļākais priekšnesums” - saņēma 3. klases skolniece Ērika Jevģenjeva
  • „Vissirsnīgākais priekšnesums” – saņēma 3. klases skolnieces Sintija Reble, Viktorija Reble, Guna Ezeraša, Evija Bolmane
  • „Vishumoristiskākais priekšnesums” – saņēma 5. klases skolnieki Agate Matisāne un Dainis Rutulis
  • „Visdaudzveidīgākais priekšnesums” – saņēma 5. klases skolnieks Imants Spīčs
  • „Emocionālākie un skanīgākie priekšnesumi” – saņēma 7. klases skolnieces Anna Barinova, Laima Kolneja, Vilma Kolneja, Lauma Kolneja, Renāte Dakule un 5. klases skolnieks Imants Spīčs
  • „Košākais priekšnesums” – saņēma 7. klases skolnieces Anna Barinova un Laima Kolneja
  • „Jautrākais priekšnesums” – saņēma raidījuma komanda „Precamies!” – 6. klases skolniece Kristīne Mihailova, 7. klases skolnieces Laima Kolneja, Vilma Kolneja, Inese Barinova, Anna Barinova, Agnese Rutule un 1. klases skolnieks Lauris Kalvāns.

Paldies visiem skolēniem un skolotājiem par ieguldīto darbu, jo gandarījuma sajūta bija vērojama visu klātesošo acīs. Pasākums beidzās ar jauku diskotēku.

Pasākuma vadītāji – 7. klase