Akcija jauniešiem "Skrien zaļi Rēzeknes novadā"

Akcijas dalībnieki:

Akcijā  piedalījās Gaigalavas pamatskolas 5. un 6.klases skolēni.

Rosināja darboties klases audzinātāja Rasma Igaune.

IZDARAM KOPĀ JAUKUS DARBIŅUS!

Organizatori:

Rēzeknes novada pašvaldības izglītības pārvaldes jaunatnes lietu speciālisti,

sadarbībā ar SIA “ALAAS”.

Akcijas mērķis:

Veicināt Rēzeknes novada jauniešu aktīvu, veselīgu dzīvesveidu, vienlaicīgi sakopjot savu apkārtējo vidi.

Akcijas norise:

Akcijas dalībnieki tiek aicināti izmēģināt plogingu.

PLOGINGS - jauns, videi draudzīgs fitnesa veids – atkritumu savākšana skriešanas laikā.  Ploginga kustības popularitāte un pievilcība slēpjas tās vienkāršībā. Šim sporta veidam nav specifisku noteikumu – nav svarīgi cik bieži un ilgi Jūs skrienat, cik daudz un kādus atkritumus savācat katru reizi, jo katrs, kaut mazākais centiens ir no svara. Skriešana ir vērtīga jūsu veselībai, atkritumu vākšana ir vērtīga planētas veselībai, kāpēc gan neapvienot divus vienā?    Aktualizējoties vides piesārņojuma problēmai sabiedrībā, šī jaunā kustība ir kļuvusi globāla, iegūstot popularitāti gan vides aktīvistu, gan fitnesa entuziastu un aktīvā dzīvesveida piekritēju vidū.

Akcijas laiks: No 2021. gada 7. aprīļa līdz 2021. gada 24.aprīlim.

Dalībniekam ir jāiesūta kopā ar akcijas laikā uzņemtajām fotogrāfijām “zaļu” saukli  līdzcilvēkiem.

“Lai tīra vide!”

“Un nemēslo pats!”

“Uz priekšu Latvija, tīra Latvija!”

“Mēs par tīru Latgali!”

Gaigalavas pamatskolas  5./6.klases audzinātāja Rasma Igaune