Stāstnieku konkurss “Teci, teci valodiņa 2021”

spo.jpg

Stāstījums ir latviešu literārā valodā, dialektā vai izloksnē un paša izvēlētā secībā stāsta:

• vienu latviešu vai citas tautas pasaku,
  • vienu neparastu gadījumu no savas vai vecāku, radinieku, draugu vai skolas dzīves,
  • vienu īsu sižetisku prozas žanru, piemēram, ātrrunu, spoku stāstu, anekdoti.

Arī Gaigalavas pamatskolas folkloras kopas “Purineņš” dalībnieki šajā konkursā piedalījās attālināti, nosūtot žūrijai videoierakstus.

Konkursa pusfinālā (26.11.2021.) piedalījās četri skolēni, sagādājot sev, saviem vecākiem, skolotājiem un skolai prieku par padarīto:

2.klases skolnieks ZEMGUS  LĀCIS – 1.pakāpe un tituls “Vislielākais stāstnieks”; saņēma arī diplomu “Žūrijas simpātija”.

2.klases skolniece  IEVA  SPĪČA – 1.pakāpe un tituls “Vislielākā stāstniece”; saņēma arī diplomu “Žūrijas simpātija”.

3.klases skolniece EVELĪNA VĀVERĀNE – 2.pakāpe un tituls “Lielā stāsniece”.

6.klases skolniece ELĪNA POČA – 1.pakāpe un tituls “Vislielākā stāsniece".

Konkursa finālā (18.12.2021.) ļoti labi rezultāti un paldies par sadarbību :

2.pakāpe Elīnai Počai, Lielajai stāstniecei XXV stāstnieku konkursā „Teci, teci, valodiņa 2021”. VISC diploms.

2.pakāpe Zemgum Lācim, Lielajam stāstniekam XXV stāstnieku konkursā „Teci, teci, valodiņa 2021”. VISC diploms

2.pakāpe Ievai Spīčai, Lielajai stāstniecei XXV stāstnieku konkursā „Teci, teci, valodiņa 2021”. VISC diploms.

Paldies vecākiem par atbalstu, gatavojoties konkursam!

Folkloras kopas “Purineņš” vadītāja Rasma  Igaune

ii