Prāta spēles

tabula.png

2.februāra pēcpusdienā skolā valdīja rosīga atmosfēra, jo komandas savu kapteiņu vadībā pulcējās uz prāta spēlēm. Kapteiņi tika izlozēti no 9.klases skolēnu vidus. Tie bija: Aldis, Dairis, Evelīna un Valentīns. Katrā komandā bija 5-6 skolēni, komandas sastāvs arī tika noteikts lozēšanas rezultātā.

Prāta spēļu galvenā tēma – Latvija. Tēmai bija vairākas apakšnodaļas: nacionālie simboli, vēsture, literatūra, ievērojami cilvēki, pilsētas, dažādi jautājumi. Komanda varēja izvēlēties gan tēmu, gan grūtības pakāpi (5-25 punkti). Azarts bija liels, jo kā pirmos jautājumus komandas izvēlējās atbildēt tieši grūtākos jautājumus ar vislielāko punktu skaitu. Īpaši skolēniem patika jautājumi, kur bija jāatšifrē pilsētu nosaukumi un pēc tam jāatzīmē šīs pilsētas Latvijas kartē.

Skolēni darbojās aktīvi, rādīja labas zināšanas un erudīciju. Gala rezultātā uzvarēja komanda „Zelta akmens”, kuras sastāvā bija Aldis (komandas kapteinis), Lorete un Santa (8.kl.), Agnese (7.kl.) un Ilze (5.kl.).

2. vietā ar vienādu punktu skaitu ierindojās Evelīnas komanda „Cālīši” un Valentīna komanda „Lieliskais sešinieks”.

Paldies skolēniem par atsaucību, aktīvo līdzdalību un produktīvi pavadīto laiku!

skolotājas Ērika un Ilze

rsz 1rsz 1img 20220202 134407