Absolvent, izmanto iespēju!

Iepazīsti savu nākamo skolu! Sneaker shoes and arrows pointing in different directions on asphalt ground, choice concept  directions stock pictures, royalty-free photos & images

Izglītības iestādes aicina ikvienu apmeklēt atvērto durvju un informācijas dienas, kā arī citus izglītībasun karjeras tematikai veltītus pasākumus. Ja epidemioloģisko ierobežojumu dēļ nav iespējamspasākumus apmeklēt klātienē, tad ikvienam ir iespēja piedalīties pasākumu tiešraidēs vai noskatīties tiešraižu ierakstus un virtuālās tūres.

Lai iepazīstinātu topošos profesionālo skolu audzēkņus un augstāko izglītības iestāžu studentus ar mācību iespējām, programmām, pasniedzējiem, mācību procesu un vidi, kā arī sporta un atpūtas iespējām, dienesta viesnīcām, bibliotēkām, augstskolas, koledžas un profesionālās izglītības iestādes piedāvā apmeklēt atvērto durvju dienas, informācijas dienas, karjeras dienas un citus pasākumus. Tāpat ikviens interesents var apmeklēt iestāžu un organizāciju rīkotus izglītībai un karjerai veltītus pasākumus tiešsaistē vai klātienē, ja to ļauj epidemioloģiskā situācija valstī.

Detalizēta informācija par atvērto durvju dienām februārī un martā šeit: https://www.niid.lv/infodienas

KOLEDŽAS

Latvijas Universitātes Rīgas Medicīnas koledža

Virtuālā tūre koledžā Skat.info