Džoannas Ketlīnas Roulingas “Harija Potera nedēļa”

poters

"Harijs Poters" ir britu rakstnieces Džoannas Ketlīnas Roulingas septiņu romānu sērija. Grāmatās stāstīts par jauno burvi Hariju Poteru un viņa draugiem Ronu Vīzliju un Hermioni Grendžeri, kas mācās Cūkkārpas Raganības un burvestību arodskolā.

No 28.februāra līdz 04. martam 3. klase organizēja Harija Potera nedēļu. Tā kā Harijs Poters sniedz dažādas dzīves mācības, kā piemēram,  “mīlestības spēks ir stiprāks par naida Spēku. “ Izdomājām ka mūsu skola arī varētu būt “Cūkkārpa”, kur atkārtojam kā būt pieklājīgiem, jaukiem un labestīgiem.

Kopā sarunājām slepeno misiju. Katram bija sava misija, neatklājot to visu nedēļu, piemēram, “pateikties draugam”, “uzzīmēt kādai skolotājai zīmējumu” u.c. Ikdienā vairāk piedomāt par burvju vārdiem “paldies, lūdzu, lai tev jauka diena!”. Un piektdien sarīkojām jauku klases vakaru, ar paštaisītām maskām, kā piemēram, apmetni vai cepuri.

sk.Laima

Skatīties video