projekts Kamanu suņu sports kā motivātors Gaigalavas pamatskolas jauniešiem

Gaigalavas pamatskolā Jaunatnes iniciatīvu projekts „PuMPuRS"

14 Gaigalavas pamatskolas jaunieši tiks iesaistīti projektā “Kamanu suņu sports kā motivātors Gaigalavas pamatskolas jauniešiem”, ko īsteno Kamanu suņu sporta klubs Dodkepu.lv sadarbībā ar projektu „PuMPuRS".

15.03.2022. tiks aizvadīta pilnā klātienes nodarbība Gaigalavā, līdz ar to Gaigalavu apmeklēs 18 Sibīrijas haskiji.

Projekta mērķis ir paaugstināt priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas riska jauniešu motivāciju mācīties un veicināt līdzdalību ikdienas dzīvē, sniedzot iespēju ārpus stundu aktivitātēs izglītoties par apkārtējo vidi, izmantojot kamanu suņu sporta elementus.

Suņu riešana, bērnu čalas un priecīgas emocijas būs dzirdamas katrā no 3 projekta nodarbībām, kur jaunieši kopā ar haskijiem izzinās apkārtējo vidi, paši sevi un protams kamanu suņu sportu. Projekta aktivitātes pēc savas būtības ir ārpus formālās izglītības, turklāt tiks aizvadītas lielākoties ārtelpās svaigā gaisā, ar daudzām fiziskām aktivitātēm. Visās projekta aktivitātēs jaunieši tiks fotografēti darbojoties un no iegūtajām bildēm kopīgi ar jauniešiem tiks izveidots fotoalbums ar spilgtākajiem mirkļiem, katram jaunietim šāds fotoalbums tika piešķirts arī taustāmā formā uz mājām- atmiņām.

Šo jaunatnes iniciatīvu projektu finansē ESF projekts Nr. 8.3.4.0/16/I/001 „Atbalsts priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas samazināšanai".