Interešu izglītība

Gaigalavas pamatskolā ir ļoti plašs interešu izglītības nodarbību piedāvājums, un katrs skolēns var izvēlēties vismaz vienu pulciņu, kurā aktīvi līdzdarboties. Interešu izglītības nodarbības skolēni mācās radošumu, apgūst jaunas prasmes un lietderīgi pavada savu laiku. Tādēļ mums ir vēl jo lielāks prieks par skolēniem, kuri papildus skolai un skolas interešu izglītbas nodarbībām atrod laiku arī apmeklēt nodarbības Rēzeknē.

Jau izsenis daudzi mūsu skolēni ir apmeklējuši Jāņa Ivanova Rēzeknes mūzikas skolu, taču šogad viņiem ir papildinājums- Aivis Babris apmeklē sporta deju nodarbības SDK Viva, savukārt Mārtiņš Spīčs, Zemgus Lācis un Gatis Spīčs trenējas Bērnu un jauniešu sporta skolas hokeja nodaļā. Visi zēni jau ir arī saņēmuši medaļas par savu darbu.

Prieks par viņiem, un vēl lielāks prieks par vecākiem, kuri atrod laiku un iespējas piepildīt savu bērnu sapņus.

Lai izdodas arī turpmāk!