Mammadaba projekts “Dēka mežā”  Ezerniekos

Katru gadu Gaigalavas pamatskolas skolēni aktīvi piedalās Mammasdabas projekta aktivitātēs, gan Dabas draugu pulciņa, gan savas klases ietvaros. Šogad Mammasdabas projektā iesaistījās  4.-9. klases skolēni.

Arī šoreiz tā bija orientēšanās brīvā dabā, un mērotā distance bija 2.2 km. Orientējoties brīvā dabā, var apgūt kartes, kompasa lietošanu, varēja stiprināt komandas saliedētību... Bija interesanti skatīties uz atskrējušo sejām... tās bija emocijas.. Visi stāstīja, ko katrs tika pieredzējis..., cits ēda sārtās un zilganās rudens ogas, cits atkal paspēja iebrist grāvī!

Lai atrastu vajadzīgo kontrolpunktu, vajadzēja vērīgi sekot līdzi kartei. Atradušiem kontrolpunktu bija jāatbild uz jautājumiem, kuram bija dotas vairākas atbildes un jāizvēlas viena.

Prieks, ka šādas sacensības stiprina mūsu zināšanas un saliedētību klases kolektīvos! Tika noteikts arī ātrākais distances veicējs. Šogad ātrākais bija 8. klases skolnieks Jānis Mihailovs. Sveicam!

Vilma Kolneja no 8. klases,

žurnālistikas pulciņa dalībniece