Anekdošu  virpulis 2023

Anekdošu stāstīšanas konkurss “Anekdošu  virpulis 2023” vispirms notika Ziemeļlatgales novadā, kas šogad notika Zoom tiešsaistē.

No Gaigalavas pamatskolas folkloras kopas “Purineņš” uz konkursu pieteicās 3.klases skolniece Ieva Spīča un veiksmīgi uzstājās pusfinālā, kur ieguva 1.pakāpes diplomu, balvas un “Dižā stāstnieka” titulu.

2023.gada 1.aprīlī finālā Rīgā mūsu Ieva centās sasmīdināt žūriju un skatītājus. Bija jāzin ļoti daudz anekdošu, kuras nevarēja atkārtoties, ja biji jau kādu dzirdējis. Ieva Spīča ir “Mazā smīdinātāja”, iegūstot 3.pakāpi. Malacis! Lai veicas turpmāk!  Paldies vecākiem par sadarbību un skolnieces atbalstīšanu stāstītprasmē!

Katram dalībniekam bija jāsagatavo „anekdošu pūrs”, kurš ir pietiekami liels, lai ar to pietiktu anekdošu stāstīšanas situācijā.

Folkloras kopas “Purineņš”vadītāja Rasma

WhatsApp Image 2023 04 13 at 4.43.58 PM