Mātes dienas un "Es- savai skolai" koncerts

WhatsApp attēls 2023 05 04 plkst. 18.18.13

3.maijā uz Gaigalavas kultūras namu devās priecīgi satrauktu bērnu bariņi. Savukārt kultūras namā bērnus sagaidīja tikpat priecīgi satraukti viņu vecāki. Skolēni centās parādīt vecākiem vismaz nelielu daļu no tā, ko viņi ir paveikuši šajā mācību gadā ārpusskolas nodarbībās līdztekus tam, ka ir arī čakli mācījušies- skolēni gan dziedāja, gan spēlēja mūzikas instrumentus, gan dejoja, gan skaitīja dzejoļus, gan arī spēlēja teātri. Un pasākuma noslēgumā saņēma skolas diplomus, kuros bija uzskaitīts viss labais, ko viņi paveikuši un sasnieguši šajā mācību gadā.

Paldies skolēniem, vecākiem un skolotājiem par ieguldīto darbu. Novēlam tādus un vēl lielākus panākumus un tik pat veiksmīgu sadarbību arī nākamajā mācību gadā!

Fotoieskats