Skolotāju diena

5. oktobrī Rēzeknes novada pašvaldība sveica novadā strādājošos pedagogus Starptautiskajā skolotāju dienā.  Šogad novada pedagogus uzņēma Viļānu vidusskolas kolektīvspedagogi.jpg un svinīgais pasākums noritēja Viļānu kultūras namā, kur netrūka smieklu, prieka asaru, kā arī laba vēlējumu no sveicēju puses.

Pasākuma  laikā tika pasniegti pieci Atzinības raksti no Izglītības un zinātnes ministrijas.

Izglītības un zinātnes ministrijas Atzinības rakstus saņēma:

• Gaigalavas pamatskolas skolotāja Ilze Kuhaļska  par nozīmīgu ieguldījumu pedagoģiskajā darbā un starptautisku projektu realizēšanā.

Svinīgā koncerta laikā tika pasniegti arī Rēzeknes novada pašvaldības pateicības raksti.

• Gaigalavas pamatskolas Sākumskolas skolotāja Inese Bikovska par mērķtiecīgu un radošu  pedagoģisko darbību.
  • Gaigalavas pamatskolas Sporta skolotāja Jekaterina Marmiļova par mērķtiecīgu un radošu  pedagoģisko darbību.

Liels prieks un gandarījums par mūsu Gaigalavas pamatskolas skolotājiem. Mēs novērtējam katra skolotāja rūpes par audzēkņiem, skolēniem, kuri veido mūsu lielo skolas saimi.