6.un 7.jūnijā Gaigalavas pamatskolas teātra pulciņš piedalījās VI Latvijas skolu jaunatnes teātru festivālā – parādē „2x2 IR PIECI”, kas notika Jūrmalā. Aprīlī VISC norīkotajai komisijai vērtēšanai iesūtījām izrādes „Uzmanību – cūka!” video, ieguvām II pakāpi un tiesības piedalīties teātru festivālā. Pavisam tika izrādīti 34 iestudējumi. Mēs uzstājāmies Jūrmalas teātra mazajā zālē; zāle bija skatītāju pilna, satraukums bija liels, taču mēs to pārvarējām un pēc izrādes dzirdējām daudz cildinošu vārdu.

Tās bija divas fantastiskas dienas! Mēs noskatījāmies 10 izrādes, kuras bija iestudējuši dažādu skolu teātri: Liezēres pamatskola, Rīgas 40.vidusskola, Rīgas Mākslas un mediju tehnikuma un Rīgas Tehniskās koledžas teātris „BLICE”, Liepājas Dzintara vidusskolas jauniešu teātris „Impulss”, Jūrmalas Ķemeru pamatskolas teātris „Jampadracis”, Jūrmalas Valsts ģimnāzija, Valmieras Viestura vidusskolas Tautas teātris „Sprīdītis”, Rīgas Centra humanitārās vidusskolas teātra studija „Spogulis”, Limbažu Valsts ģimnāzija, Ludzas novada Bērnu un jauniešu centra skatuves mākslas studija „Pepilota”. Esam lepni, ka arī mums bija iespēja sevi parādīt uz jūrmalas teātra skatuves.

Ļoti iespaidīgs bija teatrālais gājiens maršrutā Jomas iela – Dzintaru Mežaparks.

Sajūsminājāmies par „sasaukšanās reizrēķinu” un ballīti kopā ar dziedātāju Patrishu Dzintaru Mežaparkā. Vēlu vakarā devāmies uz pludmali, lai nobildētu saulrietu un piedalītos foto konkursā „Lielākā šļakata”.

Gaidot izrādes, paspējām aktīvi atpūsties atrakciju parkā, kā arī neizpalika peldēšanās jūrā pirms mājupceļa.

Mēs sakām sirsnīgu paldies visiem, kas palīdzēja mums un sagādāja iespēju būt Jūrmalas festivālā!

WhatsApp attēls 2024 06 08 plkst. 10.43.56 b073fa7e

WhatsApp attēls 2024 06 08 plkst. 10.41.22 28233039