Mammasdabas Meistarklasē piedalās Gaigalavas pamatskola

 

Mammadaba meistarklase ir pastāvīga un vispusīga iespēja skolām tuvināt mācību procesu dabai. Tā piedāvā skolotājiem un skolēniem apgūt vides izglītības programmu Izzini mežu" caur aktīvu atpūtu Latvijas valsts mežos. Katrai klasei ir iespēja kļūt par Mammadaba Meistarklasi un iegūt zaļas balvas! Lai piedalītos Mammadaba meistarklasē, klasei vai interešu pulciņam ir viena mācību gada laikā kopīgi jāveic noteiktas meža izzināšanas aktivitātes, par kurām var saņemt noteiktu meistarības punktu skaitu.

Gaigalavas pamatskolas visas mācību klases jau vairākus gadus pēc kārtas piedalās šajā jaukajā projektā, iegūstot gan Meistaru, gan mācekļu diplomus!

Š.g. 24. aprīlī, pateicoties „Latvijas Valsts mežu” atbalstam, mūsu skolas 1.-4. klašu skolēni varēja izbaudīt iecienītākās Tērvetes dabas parka vietas - Pasaku mežu, Atrakciju,  Rūķīšu mežu. Mazie dabas pētnieki parkā sastapa gan koka skulptūrās atveidotus pasaku un rakstnieces Annas Brigaderes lugu varoņus – Sprīdīti un Lutausi, Meža Ķēniņu ar galmu, Anneli ar draudzenēm un rūķu saimi –, gan „dzīvus" pasaku tēlus. Daudz jauna un interesanta pastāstīja Meža māte.

Paldies visiem organizētājiem par jauko un izzinošo atpūtu Tērvetē!

Maruta Krustāne,

Gaigalavas pamatskolas skolotāja

   
© ALLROUNDER