MOVE Week

21.09. – 27.09.2015.

No 21. septembra līdz 27. septembrim daudzās Eiropas valstīs, tajā skaitā arī Latvijā norisinājās ikgadējā Veselības nedēļa jeb MOVE WeeK. Latvija šajā kampaņā piedalījās jau ceturto gadu un tās dalībnieku skaits ar katru gadu aug.

Veselības nedēļas mērķis ir popularizēt veselīgu dzīvesveidu un iesaistīt pēc iespējas vairāk cilvēku fiziskās aktivitātēs.

Lai atbalstītu šo kampaņu arī Gaigalavas pamatskolā tika organizētas fiziskās aktivitātes:

21.09. Spēka diena- visi skolēni izpildīja roku saliekšanu un iztaisnošanu. Visi kopā mēs izpildījām 1185 reizes.

23.09. Lēkšanas dienā mēs izpildījām  5825 palēcienus ar lecamauklu.

25.09. Latvijas Olimpiskajā dienā gan skolēni, gan skolotāji piedalījās Vislatvijas kopīgajā vingrošanā, kuras moto šogad ir „Nebrīnies, Piedalies!” Pēc kopīgās vingrošanas mēs izpildījām 780 basketbola metienus pa grozu.

Veselības nedēļas noslēgumā katrs dalībnieks, neatkarīgi no uzrādītā rezultāta, saņēma piemiņas balvu- pildspalvu, ko bija sarūpējusi Latvijas Tautas sporta asociācija.

Sporta skolotāja Aina Ceirule