Klucīšu diena Dricānos

23. oktobrī Dricānu vidusskolā notika ar pulti vadāmo LEGO džipu demonstrācija un citas aktivitātes, Latvijas lielākajā LEGO pilsētā - Mindstorms. Šinīs aktivitātēs piedalījāmies arī mēs, Gaigalavas pamatskolas 3. klase.

Notika dažādi konkursi, piemēram, sacensības ar pulti vadāmiem LEGO džipiem, kur Dairis Rutuļs ieguva balvu. Konkursā - augstākā torņa celšana balvas ieguva Dairis Rutuļs un Valentīns Slaviks. Laimīgo lozi izvilka arī Ronalds Zvejsalnieks, balvā iegūstot lego klucīšu komplektu. Skolēniem aktivitātes ļoti patika, ar interesi vēroja dažādas lego celtnes un paši piedalījās lego kluču celtniecībā. Šo pasākumu organizēja Rēzeknes novada pašvaldība, sadarbībā ar Latvijas LEGO fanu klubu LATLUG.

Sākumskolas skolotāja I. Bikovska