Dziedāšanas svētki „Mana dziesma Latvijai” 2015 Lendžos

Novembris ir īpašs mēnesis mums, mūsu valstij. Katram ir iespēja izvērtēt, ko nozīmē būt latvietim, Latvijas pilsonim. 19. novembrī Rēzeknes novada un pilsētas skolu dziedošie kolektīvi jau ceturto reizi pulcējās Lendžu KN, lai kopīgā skanējumā izdziedātu mīlestību uz Latviju, lūgtu svētību tās augšupejai.

Katra kolektīva sniegums bija īpašs, tikai viņam raksturīgs. Dziesmām cauri vijās dažādas noskaņas – patriotisms, mīlestība uz savu valsti, prieks, humors, romantika. Visus vienoja kopīgi izdziedātas latviešu, latgaliešu tautasdziesmas, dziesmas no skolēnu dziesmu svētku repertuāra, kas lika atcerēties vasaru, kopīgi piedzīvotus mirkļus Rīgā, Mežaparka estrādē. Paldies visiem kolektīviem un viņu skolotājiem! – organizatore I.Ivanova.

Starp  dalībniekiem bija  arī  Gaigalavas pamatskolas 6.- 9.klašu  ansamblis. Tajā dziedāja un spēlēja Viktorija Reble, Evija Bolmane, Sintija Reble, Ērika Banzere, Laura Skudriņa, Madara Miščenko, Irīna Kurilina, Imants Spīčs.                                                                                        Mēs dziedājām J.Kulakova  dziesmu „Pie baltas lapas”, tad duetā skanēja latviešu tautas dziesma „Visiem rozes dārzā zied”, ko izpildīja Imants un skolotāja Rasma.  Kā kopdziesma izskanēja latgaliešu tautas dziesma „Pi Dīveņa gari goldi”. To palīdzēja spēlēt un  dziedāt Gaigalavas pamatskolas ansamblis.  -  PATEICĪBA  par piedalīšanos.

Paldies skolas administrācijai, kas deva iespēju saviem dziedošajiem audzēkņiem vienoties kopīgā dziesmā Latvijai! Paldies par atbalstu skolēnu vecākiem!

Skolotāja Rasma