STĀSTNIEKU  KONKURSS  “TECI, TECI  VALODIŅA”

  Ziemeļlatgales novada pusfināla konkursā  piedalījās  pieci  skolēni  no Gaigalavas pamatskolas, kas notika  2015.gada  24.novembrī.  Piedalījās  un jauki  stāstīja 5.klases skolnieks  Raivo Svilāns, 6.klases skolnieki - Viktorija Reble, Sintija Reble un Jānis Sarnovičs, kā arī  8.klases skolnieks Aivars  Plušs.   Bija jāstāsta  pasaka, kāds atgadījums iz dzīves un anekdote.     

 

  5.decembrī Rīgas Latviešu biedrībā pulcējās 97 jaunie stāstnieki no visiem Latvijas novadiem, galvenokārt no bērnu un jauniešu folkloras kopām, lai stāstnieku konkursa finālā dalītos ar saviem stāstiem un līdzdarbotos mutvārdu stāstīšanas tradīciju atjaunošanā un tālāk attīstīšanā.  Konkursa fināls pulcēja arī kompetentu un prasīgu stāstniecības ekspertu grupu. Šogad finālistus vērtēja: Aldis Pūtelis, Guntis Pakalns, Inguna Radziņa, Anete Karlsone, Iveta Irbe, Inita Šalkovska, Andrejs Svilāns, Iveta Medene, Vidvuds Medenis, Māra Mellēna un iepriekšējo gadu Stāstnieku ķēniņi – Dāvis Suharevskis, Imants Spīčs, Līva Kukle, Lelde Cinovska.                         

   Konkursa finālā no Gaigalavas pamatskolas tika izvirzīti  trīs skolēni – Jānis Sarnovičs 6.kl., Viktorija Reble 6.kl. un Raivo  Svilāns 5.kl  Dalībnieki ļoti centās un spēja pārliecināt žūriju. Paldies  par ļoti  labiem rezultātiem!

Jānis  Sarnovičs - Rēzeknes novadā - Vislielākais stāstnieks   (1.pakāpe) 

 Latvijas XIX stāstnieku konkursā –  Dižais stāstnieks  (1.pakāpe)

Viktorija  Reble - Rēzeknes novadā -Vislielākā  stāstniece    (1.pakāpe) 

Latvijas XIX stāstnieku konkursā –  Dižā stāstniece (1.pakāpe)

Raivo Svilāns - Rēzeknes novadā - Vislielākais stāstnieks   (1.pakāpe) 

Latvijas XIX stāstnieku konkursā –  Lielais stāstnieks  (2.pakāpe)

Sintija  Reble - Rēzeknes novadā -  Lielā  stāstniece    (2.pakāpe) 

Aivars  Plušs - Rēzeknes novadā -   Lielais stāstnieks   (2.pakāpe)  

Folkloras kopas "Purineņš" vadītāja Rasma Igaune

Fotogalerija

   
© ALLROUNDER