„Olimpiskā diena 2016”

Latvijas Olimpiskās komitejas  (LOK) organizētā "Olimpiskā diena 2016" šogad notika 23. septembrī, 531 norises vietā visā Latvijā, kas kopā pulcēja jaunu pasākuma dalībnieku skaita rekordu – 123 353 dalībniekus no 95 Latvijas novadiem un pilsētām.

"Olimpiskās dienas 2016" devīze Latvijā bija "Padod bumbu!", jo tā bija veltīta Olimpiskā sporta veida – volejbola popularizēšanai.

"Olimpiskā diena 2016" šogad bija "Eiropas Sporta nedēļas" sastāvdaļa. "Eiropas Sporta nedēļas" mērķis bija veicināt fiziskās aktivitātes visā Eiropā, un tajā iesaistīties tika aicināts ikviens iedzīvotājs.

Noslēdzot EIROPAS SPORTA nedēļu, vingrojām un sportojām visā Latvijā, arī Gaigalavas pamatskola ņēma dalību šajā pasākumā.

Vienlaicīgi visās Latvijas "Olimpiskās dienas 2016" norises vietās un mūsu skolā pasākums 23. septembrī sākās ar LOK himnu, pēc kuras sekoja Olimpiskā rīta vingrošanu, kuras mērķis bija dalībniekus pamodināt un sagatavot turpmākās dienas aktivitātēm. Pēc rīta vingrošanas skolēni piedalījās dažādās stafetēs, 3.- 6. klašu skolēni spēlēja „Volejbola bumbu”, 7.-9. klašu skolēni spēlēja volejbolu.

Sporta skolotāja A.Ceirule